Оголошення
МАТЕРІАЛИ ГЕНПЛАНУ
3. Модель перспективного розвитку
5. Схема вулично-дорожньої мережі
Заява
про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації «Генеральний планзпланом зонування території села ШкурупіїРешетилівського району Полтавської області»
Відповідно до статті 10 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку»,з метою визначення обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, яка включається до звіту про СЕО, та необхідності здійснення СЕО замовник подає заяву про визначення обсягу СЕО до місцевих органів управління. Визначення обсягу СЕО дозволяє сфокусувати звіт на важливих питаннях охорони довкілля, у тому числі для здоров’я населення, для громадськості та зацікавлених сторін.
Враховуючи вище вказане,надаємо інформацію про визначення обсягу СЕО проекту містобудування «Генеральний план з планом зонування території села ШкурупіїРешетилівського району Полтавської області»
1) Замовник.
Виконавчий комітет Покровськоїсільської ради, Полтавська область, Решетилівський район, селище Покровське, вул.Освітянська, 8, індекс 38413.
Виконавець – ФОП Дронь М.С.
2) Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування.
Містобудівним проектом «Генеральний план з планом зонування території села Шкурупії Решетилівського району Полтавської області»вирішуються основні принципові питання планування території населеного пункту.
Генеральний план зпланом зонування території села ШкурупіїРешетилівського району Полтавської області, керуючись рішеннямсорок четвертої сесії Покровської сільської ради сьомого скликання від 28.01.2020 «Про затвердження програми забезпечення розроблення генеральних планів сіл Шкурупії, Кривки, Писаренки, Голуби на 2020-2025роки» на виконання вимог договору за №010-20-ГП, розробляється ФОП Дронь М.С. на замовлення виконавчого комітету Покровської сільської ради Решетилівського району Полтавської області.
Матеріали генерального плану використовуються як вихідні дані при розробленні іншої планувальної документації та проектів забудови територій населеного пункту, інвестиційних програм і проектів, програм соціально-економічного розвитку, схем визначення земель населених пунктів для приватизації, планів земельно-господарського устрою населеного пункту, спеціальних проектів, схем і програм охорони навколишнього природного середовища та здоров’я населення, інженерного захисту і підготовки території, комплексних схем транспорту, проектів та схем організації дорожнього руху, систем управління дорожнім рухом, схем розвитку систем інженерного обладнання і галузей сільського господарства, виконанні грошової оцінки, створенні містобудівного та земельних кадастрів тощо.
Крім того, генеральний план населеного пункту сприятиме в частині забезпечення надходження коштів від користування земельними ділянками та іншими природними об’єктами місцевого значення, забезпечення регулювання та контролю за їх використанням, ефективного володіння і використання майна при належному функціонуванні бюджетних установ, створення умов для розвитку особистих підсобних господарств, організація благоустрою населеного пункту тощо.
Вирішення стратегічної цілі щодо територіального розвитку населеного пункту передбачається шляхом проведення аналізу території з визначенням резервів територій та допустимих видів їх використання.
Попередній аналіз виконано на основі використання геоінформаційних систем та технологій. Для створення ГІС застосовувалася ліцензійна програма Digitals.
Після розробки затверджений у чинному порядку генеральний план стане обов’язковим документом для всіх організацій та установ, які здійснюють будівництво та діяльність на території населеного пункту села ШкурупіїРешетилівського району Полтавської області.
Відповідно до ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту», Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови та іншого використання території населеного пункту.
При розробленні генерального плану враховуються: «Схема планування території Полтавської області», розроблена Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» у 2012 році (затверджена шістнадцятою сесією Полтавської обласної ради шостого скликання від 23.05.2013), інформація Публічної кадастрової карти, «Проект планировки и застройкис.ШкурупіїРешетиловскогорайона, Полтавскойобласти»,розроблений Укргорстройпроект в 1969 році.
3) Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів).
Обсяг СЕО визначається переліком основних екологічних проблем, наявних на території населеного пункту. Генеральним планом села Шкурупії розглядається можливість уточнення планувальної структури та забудови території населеного пунктузможливістю його перспективного розвитку.
Даних щодо радіоактивного забруднення території села немає. Видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, на території села немає. Несприятливі гідрометеорологічні явища (паводки, провали, зсуви) відсутні.
Територія населеного пункту має сприятливі умови для будівництва і рівнинний рельєф з пониженням в східному напрямку до річки Говтва, яка проектними рішеннями генерального плану передбачається до часткового включення в межі населеного пункту шляхом впорядкування межі села з метою можливості забезпечення подальшої її розчистки.
На території населеного пункту відсутні об’єкти промисловості, які могли б здійснювати небезпечний вплив на населення. Виробничі території в існуючих межах населеного пункту зосереджені в центральнійчастині населеного пункту, та представлені підприємством по зберіганню та обробці сільськогосподарської продукції (СЗЗ-100м). Проектними рішеннями пропонується впорядкування виробничих територій, з визначенням територійIV класу шкідливості (СЗЗ-100м) та територійбез екологічних наслідків. В проектні межі населеного пункту включені виробничі території (південна та західна частина села) з СЗЗ підприємств V-IV класу шкідливості 50-100м і додатково визначені території без екологічних наслідків з метою дотримання нормативних вимог щодо впливу санітарно-захисної зони на існуючі території садибної забудови.
Рельєф території села загалом спокійний з підвищенням до центральноїчастини та пониженням в східному та південномунапрямках.
Ґрунти - чорноземи та суглинки, придатні для будівництва і зелених насаджень.
В період паводків населений пункт не затоплюється, на території населеного пункту є незначні заболоченості.
Ґрунтові води на території села залягають орієнтовно на глибині 4-6 м.
За екологічними чинниками територія знаходиться у сприятливому середовищі, яке забезпечується відсутністю джерел забруднення та наявністю зелених насаджень.
На території населеного пункту наявна 1 водозабірна свердловина і 1 водонапірнабашта, які на даний час використовуються для забезпечення господарсько-питних потреб населення. Інше населення села використовує воду з шахтних колодязів або власних свердловин. Проте, розташування водозабірної свердловини на існуючих виробничих територіях не відповідає санітарно-екологічним вимогам, де не витримується нормативний I пояс зон санітарної охорони джерел водопостачання. Зазначена свердловина перебуває на балансі КП «Покровське сількомунгосп» і в подальшому проектними рішеннями генерального плану вищевказана водозабірна споруда передбачена до використання тільки для промислово-виробничих технічних потреб.
Проектними рішеннями представленої містобудівної документації запропоновано місце для розміщення 1 нової свердловини та водонапірної башти в північно-західній частині села, яка б повністю відповідала вимогам,з витриманим 1-м поясом зони санітарної охоронита забезпечували питні потреби населення.
Очисні споруди на території села Шкурупії відсутні, водовідведення здійснюється від окремих житлових будинків у власні вигрібні ями або септики. В проекті генерального плану визначено місце(в південно-західнійчастині) під розміщення станції очищення стічних вод комунальної каналізації. Враховуючи рельєф с.Шкурупії, проектом передбачено каналізування, по якому стоки самопливними та напірними мережами доправляються до очисних споруд.Для забезпечення надійного каналізування поверхневих стоків в місці, де це не можливо самопливним методом в результаті не відповідного ухилу рельєфу, передбачено розташування каналізаційних насосних станцій.
Проектом генерального плану передбачене використання на очисних спорудах села споруд механічного і біологічного очищення на біофільтрах, як найбільш екологічний вид очищення побутових стоків. Відповідно до додатку №12 державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19.06.96 р. N 173 та ДБН Б.2.2-12:2019 прим. 5 таблиці 30 ДБН В.2.5-75:2013 санітарно-захисна зона споруд механічної та біологічної очистки з термомеханічною обробкою осадів в закритих приміщеннях продуктивністю до 0,2-0,5тис.м3/добу складає 150 м.
На території села діє1 визначене місце для поховань. Проектними рішеннями передбачено поступове припинення поховань на діючому кладовищі та визначене місце під нове (проектне) кладовище за межами населеного пункту, в південно-західномунапрямку на відстані орієнтовно 400м від існуючих меж села.
4) Ймовірні наслідки:
Ймовірні наслідки діяльності – генеральний план розроблений відповідно до вимог ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій»; ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту», Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
а) Для довкілля, у тому числі для населення.
Ймовірні види впливу на навколишнє середовище:
– викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, розрахункові та фактично заміряні приземні концентрації яких не повинні перевищувати значення гранично допустимих концентрацій (ГДК), та пересувних джерел забруднення, а саме викиди автомобільного транспорту та виробничої техніки;
– в період будівництва об’єктів та в процесі експлуатації вплив на водне середовище відсутній. Водопостачання – система господарсько-питного водопроводу. Каналізація – проектна, централізована;
– порушення (руйнування) ґрунтів під час будівництва (трансформація шарів землі), руху транспортних засобів, вібрацій від процесів виробництва, які можуть підсилюватись під впливом природних чинників – вітру, дощових потоків, тощо;
– акустичне забруднення, розрахунковий граничнодопустимий рівень якого в житловій забудові не повинен перевищувати допустимий рівень шуму на території населених місць;
– на соціальне середовище – створення нових робочих місць, сприяння розвитку малого і середнього бізнесу, наповнення бюджетів різних рівнів, розвиток інфраструктури району.
б)Для територій з природоохоронним статусом.
Об’єкти та території природно-заповідного фонду на території проектування відсутні, отже вплив не передбачається.
в)Транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.
Транскордонний плив відсутній.
5)Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі, якщо документ державного планування не буде затверджено.
Генеральним планом передбачається удосконалення планувальної структури населеного пункту. Основними цілями територіального планування є створення сприятливого середовища життєдіяльності і сталого розвитку села, забезпечення екологічної і техногенної безпеки, збереження природного середовища та збільшення його потенціалу за рахунок благоустрою територій зелених насаджень та організації паркових зон і зон відпочинку населення.
6) Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки.
Перевірка матеріалів Генерального плану території, розділу «Оцінка екологічних умов просторового планування», на відповідність діючим нормативно-правовим документам у цій галузі. Обсяг досліджень передбачається відповідно до ст.11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».
Для розробки СЕО передбачається використовувати наступну інформацію: доповіді про стан довкілля, статистичну інформацію, дані моніторингу стану довкілля, оцінку впливу на довкілля планової діяльності та об’єкту, які можуть мати значний вплив на довкілля.
7) Заходи, які передбачаються розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування.
Зважаючи на державну політику в галузі енергозбереження, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використання природних ресурсів, при будівництві об`єктів доцільно максимально повно використовувати сучасні високоефективні екоенергозберігаючі технології та матеріали, зокрема огороджуючі конструкції з мінімальним коефіцієнтом теплопровідності, сучасні альтернативні джерела енергії, інженерне обладнання з високим коефіцієнтом корисної дії, тощо.
8) Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку.
Звіт про стратегічну екологічну оцінку має відповідати вимогам ч. 2 ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».
9)Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції та строки їх подання.
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника в Виконавчий комітет Покровськоїсільської ради за адресою: Полтавська область, Решетилівський район, селище Покровське, вул.Освітянська,8протягом 15 днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті сільської ради http://pokrovska.rada.org.ua/.
Додаток: основне креслення генерального плану на 1 арк. в 1 прим.
Секретар сільської радиВ.І.Бабир
Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування с.Шкурупії Покровської сільської ради
Решетилівського району Полтавської області»
З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 виконавчий комітет Покровської сільської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань та проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування с.Шкурупії Решетилівського району Полтавської області».
З матеріалами можна ознайомитись та надати пропозиції в Покровській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 07.04.2020р. в робочий час за адресою: Полтавська область, Решетилівський район, селище Покровське, вул.Освітянська, 8, а також на офіційному сайті сільської ради http://pokrovska.rada.org.ua/.
Строк завершення прийому пропозицій – 07.05.2020р.
Покровська сільська рада
Про розміщення інформації
Для громадських слухань надається проект "Детального плану території частини кварталу, обмеженого вулиця Освітянська, Елеваторна, в с-ще Покровське Решетилівського району Полтавської області", розроблений відповідно до рішення Покровської сільської ради «Про внесення змін до детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Освітянською, Елеваторною в с-щі Покровське Решетилівського району Полтавської області» від 22.02.2018р (двадцять друга сесія сьомого скликання). Розробник проекту - ФОП Кіріченко А.А.
Детальний план території розробляється з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови, визначення планувальних обмежень згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки..
Детальним планом території передбачається збереження існуючої забудови та розміщення об’єктів громадського призначення (спортивних та оздоровчих). Основні техніко-економічні показники: площа території – 3,9614 га; площа забудови – 0,2449 га; площа твердого покриття – 0,5298 га; об’єкти нового будівництва – будівництво футбольного поля та трибун (загальна площа 1,0129 га, площа забудови 714,51 м², 1 поверх), амбулаторії першої медичної допомоги (площа забудови – 0,033 га, 1 поверх).
Склад детального плану території: пояснювальна записка; креслення: схема розташування території у планувальній структурі села; план існуючого використання території; проектний план; схема організації руху транспорту і пішоходів; схема інженерної підготовки території та вертикального планування; схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.
З матеріалами детального плану можна ознайомитись у Покровській сільській раді, вул. Освітянська 8, с-ще Покровське, Решетилівського району. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – землевпорядник сільської ради. Пропозиції та зауваження подавати згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Строк подання пропозицій - 1 місяць з дня виходу оголошення. Стандартів та правил
На громадські слухання висунуто проект "Детальний план території елеватора ТОВ «Форуд-Агро» розташованого за адресою : провулок Перемоги, 3 с-ще Покровське Решетилівського району Полтавської області розроблений відповідно до рішення позачергової 18 сесії сьомого скликання Покровської сільської ради від 15.09.2017 року "Про розроблення детального плану території елеватора ТОВ «Форуд-Агро» розташованої за адресою: провулок Перемоги,3 с-ще Покровське Решетилівського району Полтавської області»". Розробником проекту виступає ФОП Тютюнніков В.О.
Детальний план території розробляється з метою визначення параметрів забудови території елеватора ТОВ «Форуд-Агро» з подальшим використанням його, як основу для розроблення технічної та проектної документації з реконструкції пункту приймання, оброблення та відвантаження зерна.
Реконструкція має на меті підвищення швидкості приймання, оброблення та відвантаження зерна. Передбачається встановлення обладнання для прискорення транспортування зерна в елеваторі.
Реконструкція передбачає модернізацію та будівництво наступних споруд:
-реконструкція завальної ями, шляхом встановлення більш потужного ланцюгового конвеєру продуктивністю 100тгод;
-реконструкція норійної вишки, шляхом встановлення норії продуктивністю 100 тгод;
-будівництво очисної споруди зі встановленням зерноочисного сепаратора продуктивністю 80 тгод;
-будівництво бункеру автовідвантаження;
-встановлення зерносушилки ДСП-504
-для зменшення енерговитрат планується будівництво котельні на твердому паливі
-будівництво бункеру для зберігання твердого палива;
-будівництво лабораторії.
Детальним планом території передбачається збереження існуючої забудови та реконструкція частини кварталу .
Склад детального плану території: пояснювальна записка; креслення: схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту; план існуючого використання території поєднаний з опорним планом; проектний план; схема організації руху транспорту і пішоходів.
З матеріалами детального плану можна ознайомитись у Покровській сільській раді Решетилівського району Полтавської області. ільської ради, ну режно-захисні та водоохоронні зонирту,я, рії, основне кресленнядавати земельні ділянки для містобудівних потрПропозиції та зауваження приймаються згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Строк подання пропозицій - 1 місяць з дня опублікування оголошення.
16 жовтня 2017 року серед жителів Покровської територіальної громади були проведені громадські обговорення з питань добровільного об’єднання та приєднання територіальних громад . Відповідні заходи проходили в сільських закладах культури с-ща Покровське, с.Шкурупії та с.Кривки. На даних обговореннях були присутні сільський голова О.В.Колотій, депутати районної ради Коцар О.І. та Зимогляд Є.В., які надали жителям чітке роз’яснення щодо ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Чимало було питань та думок від жителів громади, але в усіх населених пунктах де проходили обговорення було прийняте одне спільне рішення, за яке всі одноголосно проголосували , а саме за добровільне об’єднання територіальних громад із створенням Покровської об’єднаної територіальної громади із центром у селищі Покровське.
Для громадських слухань надається проект "Детального плану території частини кварталу, обмеженого вулиця Освітянська, Елеваторна, в с-щі Покровське Решетилівського району Полтавської області", розроблений відповідно до рішення Покровської сільської ради "Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Освітянською, Елеваторною в с-щі Покровське Решетилівського району Полтавської області" від 15.09.2017 (позачергова вісімнадцята сесія сьомого скликання).". Розробник проекту - ФОП Кіріченко А.А.
Детальний план території розробляється з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови, визначення планувальних обмежень згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки..
Детальним планом території передбачається збереження існуючої забудови та розміщення спортивних об’єктів. Основні техніко-економічні показники: площа території – 3,3871га; площа забудови – 0,1285 га; площа твердого покриття – 0,4815га; об’єкти нового будівництва – будівництво футбольного поля та трибун (загальна площа 1,0129 га, площа забудови 714,51 м², 1 поверх).
Склад детального плану території: пояснювальна записка; креслення: схема розташування території у планувальній структурі села; план існуючого використання території; проектний план; схема організації руху транспорту і пішоходів; схема інженерної підготовки території та вертикального планування; схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.
З матеріалами детального плану можна ознайомитись у Покровській сільській раді, вул.Освітянська 8 с-ще Покровське, Решетилівського району. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – землевпорядник сільської ради. Пропозиції та зауваження подавати згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Строк подання пропозицій - 1 місяць з дня виходу оголошення
ПОКРОВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
РЕШЕТИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
08.05.2018 №14
Про скликання засідання двадцять четвертої сесії сьомого скликання |
|
Скликати засідання двадцять четвертої сесії сьомого скликання 18.05.2018 року о 15.00год. в приміщенні Покровської сільської ради та внести на розгляд такі питання:
1. Про розгляд звернень громадян.
2. Про розгляд заяв громадян.
3. Про затвердження проектно-кошторисної документації, на капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Привокзальна в с-щі Покровське.
4.Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Освітянською,Елеваторною в с-щі Покровське.
5. Про внесення змін до сільського бюджету 2018рік.
6. Про встановлення тарифів на теплову енергію ГК «Укрспецтепло».
7. Про проект «Решетилівський SMART район».
8.Про затвердження ставок земельного податку по Покровській сільській раді на 2019 рік.
9.Про затвердження Положення про податок на майно по Покровській сільській раді на 2019 рік.
10. Про затвердження колективного договору опорно-навчального закладу Покровської ЗОШ-І-ІІІ ст.
11.Про розгляд заяви ПриходькаМ.В. , щодо надання в оренду земельної ділянки під ставок .
12.Про розгляд заяви жителів вул.Центральна, вул.Травнева про виділення проїзду.
13.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (на місцевості) Антонець М.А.
14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (на місцевості) Кривко О.І.
15.Про приєднання земельних ділянок до земель запасу Покровської сільської ради.
16.Про надання земельних ділянок громадянам для ведення ОСГ.
Сільський голова О.В.Колотій
Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Генеральний план з розробкою плану зонування с-ща Покровське Решетилівського району Полтавської області»
З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Покровська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план з розробкою плану зонування с-ща Покровське Решетилівського району Полтавської області».
З матеріалами можна ознайомитись та надати пропозиції в Покровській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 20.03.2019 р. в робочий час за адресою: с-ще Покровське вул. Освітянська,8.
Строк завершення прийому пропозицій 22.04.2019р.
Покровська сільська рада
https://rada.info/upload/users_files/21044059/e154f060897ba0c463dd6658def30af4.pdf
На виконання Закону України « Про стратегічну екологічну оцінку» проведено підготовку звіту до “Генерального плану селища Покровське, Покровської сільської ради Решетилівського району, Полтавської області.
Ознайомитись із звітом можливо в приміщенні Покровської сільської ради району Полтавської області за адресою38413, Полтавська обл., Решетилівський р-н, сел. Покровське, вул. Освітянська, буд. 8 конт.тел. 05363-94542, 05363-95442,
Строк громадського обговорення становить 30 днів(з 21.08 по 20.09.2019 року). Зауваження та пропозиції надаються у друкованому та письмовому вигляді до сільської ради або на електронну пошту e-mail: govtnevarada@ukr.net
https://rada.info/upload/users_files/21044059/155df947367df47201b6e7c8aab8e927.pdf
Рішення про затвердження генплану
https://rada.info/upload/users_files/21044059/80999a506d96570e484c29fa1ed15b76.doc