Історія

Історія села бере початок з середини ХVІІІ століття, коли на його сучасній території виникли хутори:Антонці, Лисяки, Бардаки, що їх заснували приїжджі козаки. У 1890 році споруджено початкову школу, в якій навчалися переважно діти заможних селян. У 1897 році розпочалося будівництво залізниці Київ-Полтава. У 1926 році хутори об’єднали під назвою Бардакове і нараховували тоді 1123 жителі. Створено перший колгосп у 1929 році. У 1956 році Бардакове перейменовано на Жовтневе – центр сільської ради, якій підпорядковані села Бабичі, Голуби, Кривки, Писаренки, Шкурупії.

На виконання Закону України від 09.04.2015 №317- VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» було перейменовано на території сільської ради 12 вулиць, 2 провулки. Згідно Постанови Верховної Ради України №1353-VІІІ від 12.05.2016 року селище Жовтневе перейменовано на селище Покровське, а рішенням Полтавської обласної ради від 11 серпня 2016 року №205 перейменовано Жовтневу сільську раду Решетилівського району Полтавської області на Покровську сільську раду Решетилівського району Полтавської області.