Оголошення

 

 

Про розміщення інформації

 

Для громадських слухань надається проект "Детального плану території частини кварталу, обмеженого вулиця Освітянська, Елеваторна, в с-ще Покровське Решетилівського району Полтавської області", розроблений відповідно до рішення Покровської сільської ради «Про внесення змін до детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Освітянською, Елеваторною в с-щі Покровське Решетилівського району Полтавської області» від 22.02.2018р (двадцять друга сесія сьомого скликання). Розробник проекту -  ФОП Кіріченко А.А.

Детальний план території розробляється з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови, визначення планувальних обмежень згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки..

Детальним  планом території передбачається збереження існуючої забудови та розміщення об’єктів громадського призначення (спортивних та оздоровчих). Основні техніко-економічні показники: площа території – 3,9614 га; площа забудови – 0,2449 га; площа твердого покриття – 0,5298 га; об’єкти нового будівництва – будівництво футбольного поля та трибун (загальна площа 1,0129 га, площа забудови 714,51 м²,  1 поверх), амбулаторії першої медичної допомоги (площа забудови – 0,033 га, 1 поверх).

Склад детального плану території: пояснювальна записка; креслення: схема розташування території у планувальній структурі села; план існуючого використання території; проектний план; схема організації руху транспорту і пішоходів; схема інженерної підготовки території та вертикального планування; схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.

З матеріалами детального плану можна ознайомитись у Покровській сільській раді, вул. Освітянська 8, с-ще Покровське, Решетилівського району. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – землевпорядник сільської ради. Пропозиції та зауваження подавати згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Строк подання пропозицій - 1 місяць з дня виходу оголошення. Стандартів та правил

 

 

 

 

 

 

На громадські слухання висунуто проект "Детальний план території елеватора ТОВ «Форуд-Агро» розташованого за адресою : провулок Перемоги, 3  с-ще Покровське Решетилівського району Полтавської області розроблений відповідно до рішення позачергової 18 сесії сьомого  скликання  Покровської сільської ради від 15.09.2017 року "Про розроблення детального плану території елеватора ТОВ «Форуд-Агро» розташованої за адресою: провулок Перемоги,3 с-ще Покровське Решетилівського району Полтавської області»". Розробником проекту виступає  ФОП Тютюнніков В.О.

Детальний план території розробляється з метою визначення параметрів забудови території елеватора ТОВ «Форуд-Агро» з подальшим використанням його, як основу для розроблення технічної та проектної документації з реконструкції пункту приймання, оброблення та відвантаження зерна.

Реконструкція має на меті підвищення швидкості приймання, оброблення та відвантаження зерна. Передбачається встановлення обладнання для прискорення транспортування зерна в елеваторі.

Реконструкція передбачає модернізацію та будівництво наступних споруд:

-реконструкція завальної ями, шляхом встановлення більш  потужного ланцюгового конвеєру продуктивністю 100т\год;

-реконструкція норійної вишки, шляхом встановлення норії продуктивністю 100 т\год;

-будівництво очисної споруди зі встановленням зерноочисного сепаратора продуктивністю 80 т\год;

-будівництво бункеру автовідвантаження;

-встановлення зерносушилки ДСП-504

-для зменшення енерговитрат планується будівництво котельні на твердому паливі

-будівництво бункеру для зберігання твердого палива;

-будівництво лабораторії.

Детальним планом території передбачається збереження існуючої забудови та реконструкція частини кварталу .

Склад детального плану території: пояснювальна записка; креслення: схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту; план існуючого використання території поєднаний з опорним планом; проектний план; схема організації руху транспорту і пішоходів.

З матеріалами детального плану можна ознайомитись у Покровській сільській раді Решетилівського району Полтавської області. ільської ради, ну режно-захисні та водоохоронні зонирту,я, рії, основне кресленнядавати земельні ділянки для містобудівних потрПропозиції та зауваження приймаються згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Строк подання пропозицій - 1 місяць з дня опублікування оголошення.  

 

 

 

 

 

        16 жовтня 2017 року  серед  жителів Покровської  територіальної  громади були проведені громадські обговорення  з питань добровільного об’єднання та приєднання територіальних громад . Відповідні заходи проходили в сільських закладах культури с-ща Покровське, с.Шкурупії та с.Кривки. На даних обговореннях були присутні  сільський голова О.В.Колотій, депутати районної  ради Коцар О.І. та Зимогляд Є.В., які надали жителям чітке роз’яснення щодо ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Чимало було питань та думок від жителів громади, але в усіх населених пунктах де проходили обговорення було прийняте одне  спільне рішення,  за яке всі одноголосно проголосували , а саме за добровільне об’єднання територіальних громад із створенням  Покровської об’єднаної  територіальної громади із центром у селищі Покровське.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для громадських слухань надається проект "Детального плану території частини кварталу, обмеженого вулиця Освітянська, Елеваторна, в с-щі Покровське Решетилівського району Полтавської області", розроблений відповідно до рішення Покровської сільської ради "Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Освітянською, Елеваторною в с-щі Покровське Решетилівського району Полтавської області" від 15.09.2017 (позачергова вісімнадцята сесія сьомого скликання).". Розробник проекту -  ФОП Кіріченко А.А.

Детальний план території розробляється з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови, визначення планувальних обмежень згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки..

Детальним  планом території передбачається збереження існуючої забудови та розміщення спортивних об’єктів. Основні техніко-економічні показники: площа території – 3,3871га; площа забудови – 0,1285 га; площа твердого покриття – 0,4815га; об’єкти нового будівництва – будівництво футбольного поля та трибун (загальна площа 1,0129 га, площа забудови 714,51 м²,  1 поверх).

Склад детального плану території: пояснювальна записка; креслення: схема розташування території у планувальній структурі села; план існуючого використання території; проектний план; схема організації руху транспорту і пішоходів; схема інженерної підготовки території та вертикального планування; схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.

З матеріалами детального плану можна ознайомитись у Покровській сільській раді, вул.Освітянська 8 с-ще Покровське, Решетилівського району. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – землевпорядник сільської ради. Пропозиції та зауваження подавати згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Строк подання пропозицій - 1 місяць з дня виходу оголошення
                                   

 

ПОКРОВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РЕШЕТИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

08.05.2018                                                                                                       №14

 

Про скликання засідання двадцять четвертої сесії сьомого скликання

 

 

            Скликати засідання двадцять четвертої сесії сьомого скликання 18.05.2018 року о 15.00год.   в приміщенні Покровської сільської ради та внести на розгляд такі питання:

                                                    

1. Про розгляд звернень громадян.

2. Про розгляд заяв громадян.

3. Про затвердження проектно-кошторисної документації, на капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Привокзальна в  с-щі Покровське.

4.Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Освітянською,Елеваторною в с-щі Покровське.

5. Про внесення змін до сільського бюджету 2018рік.

6. Про встановлення тарифів на теплову енергію ГК «Укрспецтепло».

7. Про проект «Решетилівський SMART район».

8.Про затвердження ставок земельного податку по Покровській сільській раді на 2019 рік.

9.Про затвердження Положення про  податок на  майно по Покровській сільській раді на 2019 рік.

10. Про затвердження колективного договору опорно-навчального закладу Покровської ЗОШ-І-ІІІ ст.

11.Про розгляд заяви ПриходькаМ.В. , щодо надання в оренду земельної ділянки під ставок .

12.Про розгляд заяви жителів вул.Центральна, вул.Травнева  про виділення проїзду.

13.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (на місцевості) Антонець М.А.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (на місцевості) Кривко О.І.

15.Про приєднання земельних ділянок до земель запасу Покровської сільської ради.

16.Про надання земельних ділянок громадянам для ведення ОСГ.

 

Сільський голова                                                             О.В.Колотій

 

 

Логін: *

Пароль: *