Привітання сільського голови з Днем Конституції України

Шановні жителі Покровської територіальної громади!

Щиро вітаю вас з найважливішим державним святом – з Днем Конституції України –  першої Конституції незалежної української держави!

Конституція України врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції. За роки, що минають  з часу прийняття Верховною Радою України Основного Закону нашої держави, Конституція стала не просто головним правовим документом, у ній відображені демократичні засади організації держави, політичні та економічні свободи українців, висловлюється суверенна воля  громадян.

Головний принцип Конституції – служіння суспільству. Її мета – розбудова правової демократичної держави.

Ми всі усвідомлюємо, що демократичний розвиток ніколи не був легким, тож треба набратися терпіння та віри у те, що невдовзі ми будемо жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю називатимемо конституційно розвиненою та правовою державою.

Сьогодні, у ці важкі часи Україна проходить надзвичайно важке , напевно, найтяжче за всю свою історію випробування – на єдність і територіальну цілісність.

І це вимагає від нас  перетворити зміст на результат. Усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця, консолідація всіх здорових сил заради однієї мети – процвітання України, як  цивілізованої європейської держави.
       В переддень цього великого для українського народу свята ми маємо пам’ятати, що тільки наші з вами спільні зусилля, небайдужість кожного громадянина стануть запорукою  існування єдиної, багатої, процвітаючої та щасливої України.

Тож ще раз сердечно вітаю вас з Днем Конституції .

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра,  відновлення миру та стабільності, злагоди й глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю та України!

З великою шаною та повагою

сільський голова                                                              Олена Колотій